• „Pasja + Wizja + Działanie = Sukces”

    Fryderyk Engels

  • „Sukces jest wynikiem właściwej decyzji”

    Eurypides

  • "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

    Konfucjusz

Magazynier z uprawnieniami na wózki - 8-16;10-18 - Pass k. Błonia

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe
Miejsce pracy: Pass k. Błonia

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego – z możliwością douczenia obsługi wózka wysokiego składu;
- kompletacja zamówień ze skanerem magazynowym;
- inne czynności magazynowe.

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego - warunek konieczny;
- doświadczenie w pracy na magazynie;
- wysoka motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:
- umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z FIRMĄ;
- pracę w godzinach: 8-16:00 oraz 10-18:00;
- stawkę miesięczną 2700zł brutto + premia;
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy;
- stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Nasi partnerzy