• „Pasja + Wizja + Działanie = Sukces”

    Fryderyk Engels

  • „Sukces jest wynikiem właściwej decyzji”

    Eurypides

  • "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

    Konfucjusz

Magazynier z uprawnieniami na wózki - Teresin

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Magazynier z uprawnieniami na wózki
Miejsce pracy: Teresin

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego niskiego składowania
- załadunek/rozładunek
- kompletacja zamówień

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego - poparte doświadczeniem
- książeczka sanepidu
- wysoka motywacja i chęci do pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:
- pracę stałą od zaraz!
- umowę o pracę
- stawkę godzinową 13,70zł brutto
- pracę w godzinach: 6-14; 14-22; 22-6
- realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę (po upływie 3-6 miesięcy)
- długofalową współpracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Nasi partnerzy