• „Pasja + Wizja + Działanie = Sukces”

    Fryderyk Engels

  • „Sukces jest wynikiem właściwej decyzji”

    Eurypides

  • "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

    Konfucjusz

Operator wózka widłowego - 18zł brutto/godzinę - Piorunów

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Piorunów k. Błonia

Zadania:
- prace magazynowe związane z obsługą wózka widłowego niskiego składowania
- załadunki/rozładunki

Wymagania:
- uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym (warunek konieczny)
- książeczka sanepidu
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- możliwość swobodnego dojazdu do Piorunowa

Oferujemy:
- pracę stałą
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- umowę o pracę
- realną możliwość zatrudnienia przez Firmę
- wynagrodzenie 18zł brutto/godzinę!
- pracę w godzinach: 6-14:00; 14-22:00; 22-6:00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy również do naszego biura: Galeria Błonie, ul. Powstańców 18b, lok. 18 pierwsze piętro

Nasi partnerzy