• „Pasja + Wizja + Działanie = Sukces”

    Fryderyk Engels

  • „Sukces jest wynikiem właściwej decyzji”

    Eurypides

  • "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

    Konfucjusz

Praca na magazynie Grupy Allegro! - Kopytów k. Błonia

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier
Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Obowiązki:
- kompletacja zamówień ze skanerem magazynowym
- załadunki i rozładunki na magazynie

Wymagania:
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
- dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej
- solidność i skrupulatność

Oferujemy:
- możliwość podjęcia pracy stałą od zaraz!
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę
- stawkę zależną od doświadczenia od 2400zł do 2600zł brutto + premia 25%
- godziny pracy: 7-15; 8-16; 10-18; 12-20; 15-23

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Nasi partnerzy