• „Pasja + Wizja + Działanie = Sukces”

    Fryderyk Engels

  • „Sukces jest wynikiem właściwej decyzji”

    Eurypides

  • "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

    Konfucjusz

Pracownik Magazynowy - Natolin k. Grodziska Maz.

Agencja Pracy Tymczasowej JAGA Temp Sp. z o.o. dla swojego Klienta zatrudni osoby do pracy jako:

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Mazowieckiego

Zadania:
- kompletacja zamówień
- zlecone czynności magazynowe

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- dyspozycyjność i motywacja do pracy

Oferujemy:
- stawkę godzinową 14 zł brutto
- pracę w systemie dwóch zmian: 6:00 - 14:00 oraz 14:00 - 22:00
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (odprowadzane składki ZUS)
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę
- pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Nasi partnerzy