• „Pasja + Wizja + Działanie = Sukces”

    Fryderyk Engels

  • „Sukces jest wynikiem właściwej decyzji”

    Eurypides

  • "Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”

    Konfucjusz

Pracownik Produkcji_Grodzisk Mazowiecki

 APT Jaga Temp Sp. z o.o. dla naszego Klienta - światowego producenta komponentów i rozwiązań technologicznych dla chłodnictwa i klimatyzacji, ogrzewnictwa, dystrybucji wody oraz maszyn roboczych - poszukuje osób do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

SPOTKANIE W FIRMIE PRZED PODJĘCIEM PRACY!!!

Zadania:
-klejenie elementów;
-proste prace produkcyjne;
-lutowanie oraz prace zlecone przez leaderów,

Wymagania:
-mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji;
-zdolności manualne oraz precyzja;
-umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
-pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
-pracę siedzącą III zmianową;
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
-stawkę 16,20 brutto/h, premię oraz dodatek nocny 5,90 brutto/h;
-możliwość podjęcia stałej współpracy z Firmą;
-dobrą atmosferę pracy;
-cykl szkoleń i możliwość zdobycia uprawnień zawodowych;
-możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Nasi partnerzy